Головна | Помогите советом - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 29.03.2024, 08:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Помогите советом
Помогите советом
alyalozhkina83Дата: П`ятниця, 07.10.2022, 20:57 | Сообщение # 1
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Нужен совет и помощь в выборе кондиционера. Интересует так же зимний комплект для кондиционера.
 
aluxmenevДата: Субота, 08.10.2022, 12:19 | Сообщение # 2
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так вы уточните все нюансы в фирмах которые продают данные кондиционеры
 
lenayakimovich89Дата: Субота, 08.10.2022, 12:20 | Сообщение # 3
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 9
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго вечора. Якщо вам потрібна консультація фахівця, то можете звернутися ось в цю https://www.chistyj-vozduh.kiev.ua/uk/offers/zimnij-komplekt/ компанію яка допоможе вам встановити зимовий комплект для кондиціонера. На виклик вони приїжджають в день заявки, це дуже радує. Не потрібно тижнями їх чекати. Та ще й ціни набагато менше на відміну від інших фірм.

Сообщение отредактировал lenayakimovich89 - Субота, 08.10.2022, 12:20
 
alekspansergДата: П`ятниця, 20.01.2023, 16:41 | Сообщение # 4
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Спасибо
 
nadomuartemДата: П`ятниця, 24.02.2023, 11:24 | Сообщение # 5
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ремонт духових шаф | СЦ "На дому" у Житомирі

Викликати майстра на будинок можна, зателефонувавши нам по телефону. Зручний для вас час візиту нашого співробітника обмовляється заздалегідь. У призначений час фахівець приїжджає до вас і виконує діагностику духовки. Після визначення причини несправності, майстер вказує клієнту на проблему і називає варіанти її вирішення. Відразу ж озвучується приблизна вартість ремонту. Якщо вона вас влаштовує, фахівець починає ремонтувати духову шафу.
Всі необхідні запчастини та інструменти співробітники СЦ «НА ДОМУ» возять з собою. Тому близько 90% поломок виходить усунути за один приїзд. В кінці ви особисто перевіряєте працездатність техніки і, якщо все в порядку, оплачуєте ремонт. Його вартість складається з ціни встановлених запчастин і часу, витраченого фахівцем. На всі види робіт надається письмова гарантія на спеціальному бланку (3-12 місяців).
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Помогите советом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона