Головна | Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко - Сторінка 3 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 17.05.2024, 17:10
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко (Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко)
Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко
ГістьДата: Середа, 31.03.2010, 23:14 | Сообщение # 11
Группа: Відвідувачі





друкувати навчиись
 
ГістьДата: Четвер, 01.04.2010, 11:01 | Сообщение # 12
Группа: Відвідувачі





Quote (Гість)
а я знаю що бджоли вбивці нормальні до тих пір поки не вусят а після уусу починють скаженіти тобто розвинений інстинкт захмсту

Трохи не так - це Ви напевно чули, що запах отрути викликає агресію, але це в будь-яких бджіл. Тому після вжалювання потрібно видалити жало і нейтралізувати запах отрути - мелісою, оцтом, медом і т.д. Тільки ні в якому разі, як прочитав одну пораду, не натирати повністю руки медом чи сиропом smile
 
ГістьДата: Четвер, 01.04.2010, 11:06 | Сообщение # 13
Группа: Відвідувачі





Quote (mayherav)
Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба робити на початку.?

Най перше треба купити бджіл, а потім у Вас не буде іншого виходя, як вивчати, питати, слухати і щось робити.
 
ГістьДата: П`ятниця, 02.04.2010, 10:27 | Сообщение # 14
Группа: Відвідувачі





Я думав цього року і купив одного вулика але боюсь що не получиться один мій знайомий каже краще з двох починати а ви як мені порадите я ніколи не займався трохи страшно
 
ГістьДата: П`ятниця, 02.04.2010, 10:31 | Сообщение # 15
Группа: Відвідувачі





о а коли краще купляти бджіл щоб вони були нормальними і на зиму пішли і перезимували
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко (Я хотівби займатись бджолами але що для цього треба.Коротко)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона