Головна | Кабельна продукція - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 17.05.2024, 11:11
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Кабельна продукція
Кабельна продукція
bolshechem_zhiznДата: Субота, 01.07.2023, 18:43 | Сообщение # 1
Помічник пасічника
Группа: Пасічники
Сообщений: 23
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Які мінімальні та максимальні температури експлуатації кабелів, і як вони впливають на вибір кабелю відповідно до умов виробництва?
 
bitehДата: Субота, 01.07.2023, 19:33 | Сообщение # 2
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 14
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мінімальні та максимальні температури експлуатації кабелів https://elektrotehnoprom.com.ua/ можуть різнитися в залежності від типу кабелю та виробника. Зазвичай, кабелі можуть працювати в діапазоні від -40°C до +90°C або навіть більше. Вибір кабелю залежить від температурних умов в конкретному виробничому середовищі. Наприклад, для високих температур можуть використовуватися спеціальні термостійкі кабелі, які здатні витримувати більш високі температури.

Сообщение отредактировал biteh - Субота, 01.07.2023, 19:33
 
irenashevelaДата: Субота, 30.09.2023, 10:54 | Сообщение # 3
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 19
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Всі ці температури потрібно чітко дотримуватися
 
dogma911015Дата: Субота, 30.09.2023, 10:57 | Сообщение # 4
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 15
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мінімальні та максимальні температури експлуатації кабелів варіюються відповідно до типу та матеріалу кабелю. Зазвичай, мінімальна температура становить -40°C, а максимальна - до +90°C. При виборі кабелю для виробництва, обов'язково враховуйте умови навколишнього середовища та вимоги до робочої температури.  Має широкий асортимент кабелів, включаючи ті, які відповідають вимогам до робочих температур Українська електротехнічна корпорація АСКО-УКРЕМ https://www.acko.ua/ . Можете замовити необхідні товари у них.

Сообщение отредактировал dogma911015 - Субота, 30.09.2023, 10:57
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Кабельна продукція
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона