Головна | вулики з ппу за и проти - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 29.03.2024, 09:57
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: mayherav, Трутень:)  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » вулики з ппу за и проти
вулики з ппу за и проти
mukolaДата: Неділя, 29.12.2013, 09:57 | Сообщение # 1
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 3
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
сьогдні в україні широко рекламують вулики з ппу  на багатьох пасіках такі вулики вже приносять хороші результати та все нове це щось невідоме потребуюче нового підходу   і для впровадження цих вуликів багатьом пасічникам потрібно зломати стереотипи  тавсежтаки  ми ставимо питання  вулики з ппу за чи проти ?
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 29.12.2013, 18:21 | Сообщение # 2
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт Микала це все досить цікаво , читаючи трошки що там німаки роблять і заглядаючи на їхні канали на ютубі я дуже мало бачив у кого є такі вулики, більшість дерев*яні з дошки 25мм чи 30 мм, але зауважив що більшість з них працює на багатокорпусній системі. Бачивши фільм "Ротаціоноє Содержаниє пчел" зауважив вулики з пінопласту знайшовши в неті ціна такого така сама як і дерев*яного, іціна вулика з ппц якщо я непомиляюся 1000 грн це разом всі корпуси рамки днище перегородки і годівниці.
Цього року почав робити прості вулики з Екструдованого пінопласту, зимісля покищо Бог милував все нормально , і бачивши деякі відео про вулики з "ппу" знайшов на просторах інтернету форми на окремі корпуса ціна таких форм від 5 тисяч гриветь, чи відкупиться ці форми якщо робити і продавати думаю відкупляться але потрібно мати великий ринок збуту для невеликої пасіки думаю ні. Можна звісно зробити самому форми але твердість буде звісно гіршою ніж з форми.
Моя думка така бджоли живуть там де їм добре якщо їм не сподобаються вони злетять ( так пише книжка ) якщо бджоли прекрасно себе почували 200 мільйонів років в дуплах в скалах, так навіть бачив відео що робили експермент (цегляний вулик) "СТАЦІОНАРНИЙ" і там жили якщо бджолам несподобається вони злетять тільки потрібно провірити чи не виділяє ніяких токсинів ці 2 компоненти які при змішувані роблять вулик думаю вам це пригодиться



і ще знаю багатьох пасічників які малюють вулики з пінополіестиролу в середині Масляною краскою! і нічого мед ще невибраковували.


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 29.12.2013, 18:30 | Сообщение # 3
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
це також вам щось розкаже це той самий ппу


це заливка, як я чув щоб була гарна плотна стінка корпуса потрібно щоб заготовка витримувала 8 АТМОСФЕР


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 29.12.2013, 18:33 | Сообщение # 4
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
а за чи проти це потрібно робити біологічні аназіли чи токсичні ці речовини чи ні, чи токсини попадають в мед в маточне молочко " в гени бджіл" щоб часом мутантів не було! на це потрібні великі затрати думаю ніодна фірма яка продає вулики з ппу немає таких справжніх документів, і ще я думаю що в україні немає таких лабораторій щоб таке провірили. Вирішувати Вам.

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 29.12.2013, 18:35 | Сообщение # 5
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
думаю це вам сподобається більше http://apis.at.ua/forum/17-109-15

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » вулики з ппу за и проти
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона