Головна | Виготовлення вуликів та рамок - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  Четвер, 25.04.2024, 09:03
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: mayherav, Трутень:)  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » Виготовлення вуликів та рамок
Виготовлення вуликів та рамок
Трутень:)Дата: Середа, 13.07.2011, 16:12 | Сообщение # 26
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ось знйшов! Написано: "Рамочная проволока используется при навашивании рамок и уреплении искуственной вощины. Железная лужоная проволока, сечением 0,3-0,5 мм в катушках или мотках найболее пригодна для натягивания в рамки. Медная и оцинкованая проволока для этой цели не пригодна, так как эти металлы дают вредные окиси." - Календарь пчеловода" Н. Иойрыш

Я ♥ бджілок!
 
Трутень:)Дата: Середа, 13.07.2011, 16:21 | Сообщение # 27
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
На деяких рамках при виготовленні встановлюють різні палички, прибивають тонкі дощечки з боку, називаючи це розділювачами рамок. Та мені чомусь здається що це робити не треба, адже ширина вулички може коливатись від 8.5 - до 12.5 мм в різні пори року. До того ж це дуже не зручно коли встановлюєш рамку з розділювачем та без нього, Також бджоли приклеюють їх прополісом і рамки дуже не зручно виймати.
Тож якщо хто захоче зробити такі рамки - особисто я б не рекомендував! Навіщо витрачати час та матеріали?
Інша справа - з'ємні розділювачі рамок. Але вони теж застосовуються тільки влітку.


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Четвер, 14.07.2011, 10:31 | Сообщение # 28
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
це корисно при виробництви секцийного меду.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень:)Дата: Четвер, 14.07.2011, 17:39 | Сообщение # 29
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ну, можливо!

Щодо мідного дроту:
На Facebook`y я спілкувався з різними пасічниками, всі мені говорили, що ні в якому разі не можна використовувати мідний дріт!!! Спочатку отруїться розплід, а потім - бджоли! Окиси міді дуже небезпечні для бджолей! Краще при відсутності дроту натягнути сурову нитку!


І хто не побачив:
"Рамочная проволока используется при навашивании рамок и уреплении искуственной вощины. Железная лужоная проволока, сечением 0,3-0,5 мм в катушках или мотках найболее пригодна для натягивания в рамки. Медная и оцинкованая проволока для этой цели не пригодна, так как эти металлы дают вредные окиси." - Календарь пчеловода" Н. Иойрыш


Я ♥ бджілок!
 
БджолиДата: Четвер, 14.07.2011, 21:30 | Сообщение # 30
Группа: Відвідувачі





а миднеж покрите зверху и не окисльетъся.
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » Виготовлення вуликів та рамок
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона