Головна | Конструкції вуликів - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  Неділя, 28.04.2024, 05:07
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: mayherav, Трутень:)  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » Конструкції вуликів (Конструкції вуликів способи паічникування.)
Конструкції вуликів
ІванДата: Неділя, 09.01.2011, 15:30 | Сообщение # 26
Группа: Відвідувачі





А тоді для не промислової пасіки .
 
вітяДата: Неділя, 09.01.2011, 15:32 | Сообщение # 27
Группа: Відвідувачі





якщо по совісті то лежаки при члму з власного досвіду з високою рамкою, або українською. wink
 
ЗВВДата: Середа, 06.04.2011, 12:49 | Сообщение # 28
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
в мене наприклад лежак дома, і він мене влаштовує, а от як працювати з багатокорпусним я не знаю
 
Трутень)Дата: Субота, 28.05.2011, 18:10 | Сообщение # 29
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вулик Дадана:

У природі бджолині рої надають перевагу липам. З цієї причини і ще тому, що липа легенька, внутрішню стінку вулика виготовляють з тонких липових дощечок. Для зовнішньої стінки беруть сосну (чи іншу відповідну породу). Вона більш стійка й оброблена менше піддається впливу навколишнього середовища. Товщина липових дощечок – 15 мм, а соснових – 20 мм. Збираючи вулик, між шарами деревини можна помістити якийсь тонкий утеплювач, навіть шар цупкого паперу. А конструкція вулика звичайна. Це може бути будь-який лежак чи навіть корпусник.

Додано (28.05.2011, 19:10)
---------------------------------------------

Quote (ЗВВ)
в мене наприклад лежак дома, і він мене влаштовує,

Мені теж більше подобаються лежаки, з ними зручніше працювати. Кількість меду отриманого від бджіл в лежаках і в стояках майже однакова.
 
Трутень:)Дата: Середа, 22.06.2011, 18:23 | Сообщение # 30
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
А правда що льоток у вулику повинен бути круглий і невеликий? Я десь читав, що так бджолам зручніше його стерегти і вентилювати. Як ви вважаєте?

Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Вулики та рамки. » Конструкції вуликів (Конструкції вуликів способи паічникування.)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона