Головна | Адмін повідомляє оголошує. - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  Четвер, 02.05.2024, 11:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум бджолярів України » Адміністраторний » Повідомлення » Адмін повідомляє оголошує. (Адмін повідомляє оголошує.)
Адмін повідомляє оголошує.
Трутень:)Дата: Середа, 14.09.2011, 14:36 | Сообщение # 26
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
14 вересня - всесвітній день захисту бджіл!
У 2009 р. ООН та ЮНЕСКО 14 вересня було проголошено Всесвітнім днем захисту бджіл та засновано WSBF (Всесвітній фонд захисту бджіл) - об’єднуючий світовий проект, метою якого є опіка про майбутнє цих комах.


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Четвер, 15.09.2011, 16:20 | Сообщение # 27
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
клас я не знав

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
kirilyuk83Дата: Понеділок, 14.11.2011, 17:35 | Сообщение # 28
Провірений пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 50
Репутация: 9
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цікаво я теж незнав ... про медовий спас знають всі а про день захисту бджіл незнає ніхто .

А ще добре булоб дізнатись чі робе хоч хтось насправді якісь спроби захищати цих комах ???Хочаб від нас же самих .

Просто наведу такий приклад:цим літом ми стояли на рекультівації після розреза видобувавшого вугілля .Там непогані посадки білої акації та маслини. Коли акація вже майже відцвілася а маслина тіки почала добре виділять через розріз було поле гороху яке терміново вирішили обробити від якоїсь кузьки.Про своє місцезнаходження ми неповідомили ні лісника ні агронома того району на чіїх землях ми стояли!!Та це й недопомоглоб. Їхняж пасіка яка стояла в епіцентрі подій була попереджена заздалегідь.Та саме в цей день зранку коли літав дельтоплан і кропив поле тим чорним (зіллячком) дув сильний вітер і здував все на склон по отвалах прямо на маслину!!! За день ми втратили 30-40 % пасіки а їхняж пасіка яка стояла біля самого поля впала вся.Бджоли нерозуміли що нектар який вони всмоктували їх же і вбивав...видовище жахливе такого і ворогу непобажаєш!!!
 
mayheravДата: Понеділок, 14.11.2011, 18:10 | Сообщение # 29
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Також була подібна історія но покропили ріпак і сімї впали в два рази з 15 рамок до 10 -7 а попередити нема кому про пасіку знали але всеодно зробили нічого не докажеш.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень:)Дата: Вівторок, 22.11.2011, 16:45 | Сообщение # 30
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Жах! cry
В таких випадках треба кудись звертатись!
Хоча навряд чи що небуть можна доветси, адже пропередили...


Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Адміністраторний » Повідомлення » Адмін повідомляє оголошує. (Адмін повідомляє оголошує.)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона