Головна | Мед, чи незрозуміло що? - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 19.04.2024, 22:18
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Продукти бджільництва » Мед, чи незрозуміло що? (Який мед справжній?)
Мед, чи незрозуміло що?
Трутень:)Дата: Середа, 17.08.2011, 09:33 | Сообщение # 1
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановні товариші пасічники! Хочу привітати всіх вас з Медовим спасом!
Ось цього року мені довелося побувати в наших південних краях та побачити мед дивного жовтого, неначе колір мого юзер-бару, меду! На вигляд якийсь мутний та непрозорий, а їсти такий навіть страшно якось! Я не знаю медоносів Запорізької області, але не вже такий там мед бджоли виробляють. Добре що свого меду взяли, а то купувати ту каламуть за немалі гроші зовсім не хотілося!


Я ♥ бджілок!
 
БджолиДата: П`ятниця, 19.08.2011, 12:01 | Сообщение # 2
Группа: Відвідувачі





а што он такой плохой или не вкусный
 
Трутень:)Дата: П`ятниця, 19.08.2011, 21:01 | Сообщение # 3
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я не пробував його на смак, але на вигляд він був не дуже! Такого меду мені ще не доводилося зустрічати!!

Я ♥ бджілок!
 
SKyДата: Середа, 23.11.2011, 23:24 | Сообщение # 4
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Нещодавно приїздив покупець на мед (шукав гречаний, хоча що в ньому знайшли особливого я не знаю). Шукав по кольору - "варене згущене молоко". Показав зразок у відрі - "гаплик"! Я такої "гречки" ще не бачив: колір - "шоколад", консистенція - сметана (кінець жовтня, а жодного кристалу не видно), запах - невиразний. Більше всього мед "бадяжили": підфарбовували і збивали будівельним міксером. Не вірю я в те , що такий мед може бути в природі! А може я помиляюсь?

Вміння слухати часто буває кориснішим, ніж вміння говорити!

Сообщение отредактировал SKy - Середа, 23.11.2011, 23:25
 
Трутень:)Дата: Четвер, 24.11.2011, 19:26 | Сообщение # 5
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Атож, не помиляєтесь, і зрозуміло що він не собі його бере, а мабуть на перепродаж. Шкода тих людей, що купуватимуть такий "мед", у нього.

Під виглядом "меду" продають цукрову патоку, і добре іноді маскують, с першого погляду не відрізниш.


Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Продукти бджільництва » Мед, чи незрозуміло що? (Який мед справжній?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона