Головна | Воскова міль - ворог пасіки! - Сторінка 2 - Форум бджолярів України  |  Субота, 20.04.2024, 14:28
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Воскова міль - ворог пасіки! (Про способи боротьби з восковою мілью)
Воскова міль - ворог пасіки!
SKyДата: Вівторок, 22.11.2011, 21:13 | Сообщение # 6
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
З такими цінами на мед нам скоро доведеться тільки на молі і заробляти! Стосовно теми: рамки зберігаю у надставках на піврамку (ставлю надставки одна на одну по 5-6 шт.) Нижня надставка-порожня і закрита знизу листом ДВП. У неї ставлю ємкість з оцтом. На нижній корпус складаю надставки з рамками (на 2 рамки менше ніж може вмістити корпус). Верхній корпус з рамками закриваю листом ДВП. Законсервовані таким чином рамки зберігаються до наступного сезону. За 7 років використання цього методу нападів молі не спостерігав. Перед виставленням рамок у гнізда збризкую їх водою. Освоюютсяь такі рамки бджолами без проблем. Буду радий, якщо цей досвід стане комусь у пригоді. smile

Вміння слухати часто буває кориснішим, ніж вміння говорити!
 
Трутень:)Дата: Вівторок, 22.11.2011, 21:18 | Сообщение # 7
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так, досить цікавий спосіб. Обов'язково спробую!

Я ♥ бджілок!
 
kirilyuk83Дата: Вівторок, 22.11.2011, 23:52 | Сообщение # 8
Провірений пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 50
Репутация: 9
Замечания: 0%
Статус: Offline
Спосіб цікавий але не завжди моль боїться оцту дотогож якщо десь лишити щілину моль обовязково туди залізе і зробе своє чорне діло.Взагалі що спасає пасічника від молі це погріб та ящіки чі в даному випадку надставки .В холоді моль не може розвиватися а тим більше жити довгий час...
 
mayheravДата: Середа, 23.11.2011, 08:46 | Сообщение # 9
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (SKy)
Буду радий, якщо цей досвід стане комусь у пригоді.

Я перший раз таке чую рамки зберігаємл у вуликах за заставною рідко але буває часом міль. Досвід це гарна штука ним потрібно ділитись.


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
SKyДата: Середа, 23.11.2011, 22:07 | Сообщение # 10
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 7
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (kirilyuk83)
якщо десь лишити щілину моль обовязково туди залізе і зробе своє чорне діло

Можливо, бувало що знаходив метеликів на дні посудини з оцтом. Зустрічав інформацію про те, що запах оцту приманює міль, а його концентровані пари її вбивають.


Вміння слухати часто буває кориснішим, ніж вміння говорити!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Воскова міль - ворог пасіки! (Про способи боротьби з восковою мілью)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона