Головна | І знову варроатоз... - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 19.04.2024, 01:42
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » І знову варроатоз...
І знову варроатоз...
Трутень:)Дата: Середа, 19.12.2012, 15:59 | Сообщение # 1
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Від сьогодні виявилось, що я більше не пасічник. Пропали всі 3 сім’ї бджіл. Підозрюю, що бджоли на моїй пасіці знову підхопили кліща варроа.
Симптоми такі: мед є, бджіл немає. В одному вулику підмору дуже мало і, навіть, є печатний розплід. В іншому - майже всі бджоли на дні вулика.

Де можна перевірити бджіл, від чого вони загинули, чи немає якоїсь іншої інфекції?


Я ♥ бджілок!
 
Garmatiy_AndriyДата: Середа, 19.12.2012, 22:42 | Сообщение # 2
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
значить так, не панікуй версій багато (кліщ, падь, ЩИРІ СУСІДИ, сквозняк, а вже в кінці варіатоз і інше..)
тут на мою думку тобі поможуть но це прошки коштує як казала пані на з'їзді пасічників у Тернополі (там був я з адміном)
Рекламка в PDF
таки ще щось живе в нашій ненці Україні
Сам сайт ІНСТИТУТУ!!!!
ти неопускай рук в мене вже в самого 15 сімей в РАЗ ЗАГУДІЛИ так шо ойойой і незнаю що робити всі гуртом і в 1 день . но сподіваюся на краще .ти нічого немудруй відправляй аналізи якщо хтось щось підсипав так можна ще щось виграти!


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Garmatiy_AndriyДата: Середа, 19.12.2012, 22:46 | Сообщение # 3
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
якщо ти обробляв якимісь засобом від кліща так причина може бути в ньому ! так що ти дій поскорше і ще щось зможеш врятувати або хоч будеш значи в чому твоя помилка а весною купи 1 відводок тай підгудовуй його почастіше і зможеш зробити ще що мав і незабувай про РОЇ !!!! дуже великий дохід якщо у твоїй місцевості є ще пасіки ))))) не падай духом!

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Трутень:)Дата: Четвер, 20.12.2012, 19:46 | Сообщение # 4
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дякую. Рятувати вже нічого. Думаю, відправлю на аналіз. Ще треба подиватись чи є кліщ в розплоді.
Не обробляв нічим. Гадав, що й в цей раз все обійдется. Також, гнізда завеликі. Знову ж таки, просили сусідку доглянути за бджолами, доки мене не було... Хтозна, що вона там робила.
Отже, наступного разу, заберу вулики до себе. Нікому довіряти не можна.


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Четвер, 20.12.2012, 19:49
 
Garmatiy_AndriyДата: Субота, 22.12.2012, 09:04 | Сообщение # 5
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я тобі вже можу сказати 1 помилку ( Ти що 2 сезони необробляв бджіл???) я кожної весни зразу після обльоту і осіню в залежності від погоди . тут твоя велика поитлка.

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » І знову варроатоз...
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона