Головна | Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  Четвер, 28.03.2024, 11:00
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! (Синдром розпаду колоній - правда чи вигадка?)
Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько!
Garmatiy_AndriyДата: Понеділок, 16.01.2012, 19:29 | Сообщение # 26
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
правду кажеш, але в Гірнискій місцевості краще (Карпати) там сигнал може відбиватися від 1 пагорда на інший тим роблячи 1 пагор аж задуже під випромінюванняи а інший мертвою зоною от в тій мертвій зоні саме краще сидіти і на мозги менше капати буде.а якщо це непомоще маску на рота берци на ноги і ковадло в руки і йо по металолом) тільки бережись трансформатора там трошки багато вольт wacko 1 жалко для існиного УКРАЇНЦЯ який за Україну і в вогось і в воду (жалко що болгарки на бензині або на солярці нема так весь металолом який гарно стоїть чи лежить дивним способом би зник
в мене в селі на руїнах колгоспу ( там де силосні ями були плити так їх побили металолом витягнули 1 плита лишилася жива але ненадовго ну я попробував як так годен витягнути не годет за 2 ночі та плита стала розбита я sweated яке кінське здоровля тре шоб за 2 ночі бетону тлиту розбити smile
smile smile smile smile smile smile biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Понеділок, 16.01.2012, 19:32
 
Трутень:)Дата: Вівторок, 17.01.2012, 15:58 | Сообщение # 27
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Та ну! Є такі болгарки! Біля мене є старий міст, в нього за кілька ночей залізні перила зрізали.
А в селі є був цегляний завод. Від нього залишилась лише напіврозвалена (певно, чекають, поки сама впаде) и більше нічого. Навіть фундамент розібрати, до останньої плити.


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Вівторок, 17.01.2012, 16:00
 
mayheravДата: Вівторок, 17.01.2012, 20:01 | Сообщение # 28
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
ого wacko wacko wacko wacko а люди де ваші за чим дивляться

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень:)Дата: Субота, 21.01.2012, 11:05 | Сообщение # 29
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так самі ж люди все спиляли й спиляли!
Ще недавно покинуті ферми були селі, що недалеко від мого - а ось проїжджав, й цеглини не залишилось, не кажучи вже про металлолом...


Я ♥ бджілок!
 
Трутень:)Дата: Субота, 21.01.2012, 11:09 | Сообщение # 30
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
А цукровий завод, завдяки якому наше місто, із селища стало таким як є зараз. Цукор на весь СРСР і закордон возили. Все! Нема нічого! Лише на знімках Гугла залишився. КРАЗами вивозили, залізо таке, що 100 років простояло нефарбоване й не ржавіло! Ото будували, а тут за кілька місяців все зруйнували...

Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! (Синдром розпаду колоній - правда чи вигадка?)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона