Головна | Хото користується делонами і яка різниця від деданів - Сторінка 4 - Форум бджолярів України  |  Понеділок, 29.04.2024, 14:45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: pilip12  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Хото користується делонами і яка різниця від деданів
Хото користується делонами і яка різниця від деданів
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 21:09 | Сообщение # 16
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Та в мене біля 100 не вуликів сімей українці 300х435 рамка вірніше пасіка батька но працюємо разом хочу вже свої мати батька добрі але свої краще. tongue

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Четвер, 16.02.2012, 21:18 | Сообщение # 17
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
а в мене 7 шт є чотири системи всі вулики з пінопласту, сам зробив biggrin , хочу розширювати пасіку ,по системі делона,але ще взнаю інформацію в 22-23 лютого буду замовляти вулики 50 шт

початківець
 
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 21:23 | Сообщение # 18
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
А яким чином ви збираєтесь пасіку орієнтувати і на які взятки пакети чи кочівля тут баааагато птань виникає.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Четвер, 16.02.2012, 21:40 | Сообщение # 19
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
в мене дача влісі , мід качаю 1 раз і то в перших числах травня(((,але жалітись нічого бо качаю немало по моїм міркам(проблизно 20-25літрів) в делонів продуктивність вища,розраховую на весну.... ну івсе ,є проблема на вулики нападають шершні, точніше від вуликів навіть не відлітають почерзі підлітають до льотка і хапають бджіл, минулого року 3 гнізда шершнів я знищив але проблему не вирішив (

початківець
 
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 21:51 | Сообщение # 20
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Значить ше є десь гнізда просто за шершнями прослідкувати треба куди бджіл нося там і спалити вечером щоб всі були і на світло вогню вони будуть летіти і смалитись.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Хото користується делонами і яка різниця від деданів
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона