Головна | Пінопластові вулики - Сторінка 3 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 29.03.2024, 15:11
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: pilip12  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пінопластові вулики (вулики що зроблені з пінопласту!)
Пінопластові вулики
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 21:27 | Сообщение # 11
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Давайте викладайте подивимось, тут людей достатнь просто сайт на україномовну аудиторію орієнтований більшість людей захід центр України а російські ресурси то купа сео і оптимізації та реклами з тих відвідувачів більша частина вулики в кіно бачили. cool тут інший контингент.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Четвер, 16.02.2012, 21:49 | Сообщение # 12
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=486

Додано (16.02.2012, 21:47)
---------------------------------------------
там є техногогія виготовлення (вварка і з листового пінопласту )а як відео виставити я ще незнаю але сьогодні розберусь...попробую розібратись це точно

Додано (16.02.2012, 21:49)
---------------------------------------------
Ще можу коротко розкозати по догляду з власного досвіду......як що це когось цікавить


початківець
 
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 21:54 | Сообщение # 13
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Звичайно досвід це така штука якою потрібно обовязково ділитись!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Четвер, 16.02.2012, 22:19 | Сообщение # 14
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я розкажу в системі делона (намою думку хороша система)
найбільший плюс це стабільна температура!!!!а це швиткий розвиток сімї як що є два вулика однієї системи але один з дерева а другий з пінопласту дуже суттєва різниця,матка поченає червити швитше (якщо в деревяному 1 рамка росплоду то в пінопластовому 2,5 -3 і є різниця в червлінні.В деревяному червління починається з середини гнізда в пінопластовому з дальнього кінця (пояснити це неможу ) а ле факт.Вологість при грамотній вентиляції відсутня,немає ні мокрих стін ні плісені,але коли добре розвиваюця бджоли відповідно і кліщ також потрібна хороша обробка від кліща ранньою весною,перед взятком і восени.Повністю витягою рамки і обробляю корпус і кожну рамку крім росплоду незакритого.
Роїння (мій досвід і моя думка ) до роїння я недопускаю але я рамки з бджолою переставляю в дво льотковий вулик і розділяю їх до сімї,з маткою закриваю льоток десь в обід, і частина льотної бджоли заходить у відводок через три години післа закриття льотка підселюю матку в кліточці.В вечері материнську сімю відсажою в інший вулик .Таким чином у відводку є 30-40% льотної бджоли у відводку яка знає місцевість і вона носить нектар
+вчить молодняк місцевості особливо як що місцевість складна!!!Будуть питання відповім але я початківець ....всьго незнаю і потребую порад з досвіду інших пасічників hello


початківець
 
mayheravДата: Четвер, 16.02.2012, 22:49 | Сообщение # 15
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (Andres)
+вчить молодняк місцевості особливо як що місцевість складна

весело ви придумали перший раз чую про таке зазвичай розвідниці дають адрес танцями а щоб вчили цікава версія.


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пінопластові вулики (вулики що зроблені з пінопласту!)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона