Головна | Платформа - Сторінка 5 - Форум бджолярів України  |  Субота, 27.04.2024, 03:34
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: pilip12  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Платформа (Платформа)
Платформа
ГістьДата: Понеділок, 19.04.2010, 06:28 | Сообщение # 21
Группа: Відвідувачі





і є стаціонарні тобто привезли їх і вони там стоять на точку
 
ГістьДата: Понеділок, 19.04.2010, 06:30 | Сообщение # 22
Группа: Відвідувачі





Як чесно признатись мені більше платфорим а ніж павіьйони думаю їх дешевизна стане причиною популярності
 
targalДата: Неділя, 02.01.2011, 12:03 | Сообщение # 23
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 15
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
павільйоні получається то саме що у вулику у мене у павільйоні кругом вікна усе відкрито а при качанню меду всередині мухи стільки як у вулику
 
ЗацікавленийДата: Неділя, 02.01.2011, 16:33 | Сообщение # 24
Группа: Відвідувачі





targal, очень рад услышать мнение человека единственый способ ето платформа с хорошой комнатой для откачки меда разви не так, а хотя ето только мойо мнение
 
targalДата: Понеділок, 03.01.2011, 11:50 | Сообщение # 25
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 15
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
так у мене дві платформи а відкучку медувожу рамки додому рамок є запасних багато маю спеціальні ящики під рамки і забираю додому і у мене пасіка на хуторі кругом поля так що додому 3 кілометри і томою не роблю кімнати для відкачки меду.а стаціонарний павільйон переробив цілий під пакети по 8 рамок там меде для відкачки дуже мало
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Платформа (Платформа)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона