Головна | Якість продукції бджільництва - Сторінка 2 - Форум бджолярів України  |  Середа, 24.04.2024, 19:32
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Якість продукції бджільництва (Про вплив довкілля на якість продукції бджільництва)
Якість продукції бджільництва
ВасильДата: Середа, 30.06.2010, 12:35 | Сообщение # 6
Группа: Відвідувачі





якість меду не від навколишнього серидовища залежить я від того як ви за бджолами доглядаєте з антибіотиками чи іншими речовинами що забруднюють мед
 
іванДата: Середа, 30.06.2010, 12:37 | Сообщение # 7
Группа: Відвідувачі





я з вами не на стільки згодний від природи не менше залежить як від самого пасічника як він дивиться і де пасіка стоїть еклогією не поспориш
 
ЗацікавленийДата: Субота, 25.12.2010, 20:39 | Сообщение # 8
Группа: Відвідувачі





а на сколько большое влияние на качество мёда дает среда
 
Трутень)Дата: Неділя, 29.05.2011, 14:38 | Сообщение # 9
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
На бджіл велике значення має, так зване, електричне забруднення. Як відомо бджоли в природі живуть у дуплах живих дерев. Їх електропровідність набагато більша ніж у сухого дерева. Крона дерева і сам стовбур ніби екранують інші зовнішні електричні поля від ел. поля бджіл. Іноді бджоли оселяються в середині металевих стовпів чи труб - це, тому що бджоли дуже не люблять сторонніх електромагнітних полів. При опромінюванні бджіл змінним електромагнітним полем високої частоти, через 10 хвилин гине відкритий розплід, а печатний виходить з відхиленнями! Самі ж бджоли покидають вулик. wacko
 
mayheravДата: Неділя, 29.05.2011, 16:46 | Сообщение # 10
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
ого я такогой не знав.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Якість продукції бджільництва (Про вплив довкілля на якість продукції бджільництва)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона