Головна | Бджоли і електричне поле - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 19.04.2024, 07:34
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
Бджоли і електричне поле
Трутень:)Дата: Неділя, 29.05.2011, 17:23 | Сообщение # 1
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мало хто знає що бджоли дуже чутливі до електромагнітних полів.
Прикрепления: 7574545.jpg (26.8 Kb)


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Понеділок, 30.05.2011, 16:44
 
Трутень:)Дата: Неділя, 29.05.2011, 17:30 | Сообщение # 2
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
На бджіл велике значення має, так зване, електричне забруднення. Як відомо бджоли в природі живуть у дуплах живих дерев. Їх електропровідність набагато більша ніж у сухого дерева. Крона дерева і сам стовбур ніби екранують інші зовнішні електричні поля від ел. поля бджіл. Іноді бджоли оселяються в середині металевих стовпів чи труб - це, тому що бджоли дуже не люблять сторонніх електромагнітних полів. При опромінюванні бджіл змінним електромагнітним полем високої частоти, через 10 хвилин гине відкритий розплід, а печатний виходить з відхиленнями! Самі ж бджоли покидають вулик. А тому вулики потрібно фарбувати фарбою з серебрянкою, а дах робити також металевим, щоб бджоли не опромінювались. При пересиланні маток іх варто загорнути у фольгу чи металеву сітку і бджоли будуть краще її приймати. Коли вулик відкривають над ним встановлюють металеву сітку, називається "електрична парасолька". Ще краще тримати бджіл наприклад під виноградом чи високими деревами.
Це може значно збільшити вихід меду!


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Неділя, 29.05.2011, 17:37
 
Трутень:)Дата: Неділя, 29.05.2011, 17:35 | Сообщение # 3
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Коли у вулик дослідники встановили металеві решітки і заземлили їх то бджоли почати нервуватися, а згодом почали вести себе так, ніби в них не було матки, хоча вона була у вулику, та робочі бджоли не могли її знайти.

Я ♥ бджілок!
 
Трутень:)Дата: Неділя, 29.05.2011, 17:36 | Сообщение # 4
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Хто, ще щось знає про це - пишіть!

Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Субота, 04.06.2011, 14:58
 
Трутень:)Дата: Субота, 04.06.2011, 14:58 | Сообщение # 5
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Датчики електричних термометрів, що встановлюють у вулики також погано впливають на бджіл, вони часто заліплюють їх прополісом. Тому краще вимірювати температуру тими термометрами, що не працюють постійно, а лише тоді, коли треба дізнатись температуру у вулику.

Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона