Головна | Символический подарок - Сторінка 3 - Форум бджолярів України  |  Четвер, 28.03.2024, 11:56
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Трутень:)  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Реклама флуд і т д » Символический подарок
Символический подарок
yura-kykochka123Дата: Середа, 31.05.2023, 10:36 | Сообщение # 11
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 10
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я хочу на подарунок замовити сонцезахисні окуляри, підкажіть перевірений інтернет магазин?
 
savickaya230921Дата: Середа, 31.05.2023, 10:39 | Сообщение # 12
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 8
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата yura-kykochka123 ()
Я хочу на подарунок замовити сонцезахисні окуляри, підкажіть перевірений інтернет магазин?

Вітаю! Відмінний вибір сонцезахисних окулярів ви знайдете тут - https://tochnooptyka.com.ua/ в каталозі різни варіанти від дешевих до дорогих і сервіс працює на високому рівні. Також є моделі від відомих брендів. Сервіс працює на високому рівні і доставка приходить своєчасно. Я у них замовляю вже не вперше і без нарікань.
 
AnastasiiaKrilovaДата: Понеділок, 11.09.2023, 07:09 | Сообщение # 13
Помічник пасічника
Группа: Пасічники
Сообщений: 23
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Як ви гадаєте, чи може ювелірна прикраса бути символічним подарунком?
 
mila-malinina-85Дата: Вівторок, 12.09.2023, 06:55 | Сообщение # 14
Помічник пасічника
Группа: Пасічники
Сообщений: 24
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата AnastasiiaKrilova ()
Як ви гадаєте, чи може ювелірна прикраса бути символічним подарунком?
Та звичайно що можуть! І вони насправді такими і є! Ювелірні прикраси це дійсно дуже вдалий варіант для того, щоб потішити людину та залишити згадку на довгі роки, адже прикраси не мають строку придатності. Я ось для мамочки своєї зараз сережки обираю через каталог ювелірних прикрас Oniks https://hromadske.ua/posts....d-oniks . Хочу обрати щось дуже стильне та ніжне
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Реклама флуд і т д » Символический подарок
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона