Головна | Кочування - вигідно для вашого гаманця! - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 29.03.2024, 14:51
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Трутень:), mayherav  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Кочування - вигідно для вашого гаманця! (Як,скільки часу, скільки переїздів....)
Кочування - вигідно для вашого гаманця!
Garmatiy_AndriyДата: Понеділок, 16.01.2012, 20:10 | Сообщение # 1
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Запитую Вас дорогі Колеги в такій справі як "Кучувати"
порадьте з якою породою краще кочувати (як я знаю на різних медозборах по різному)
які типи вуликів для кочівлі потрібні (2 курпусні , Лежаки, Українці, чи полу рамкові)
яка їх кількість потрібна (вуликів)
на даний час збираю весь метал який маю, щоб зварити платформу. так що краще платформа чи взяти переробити 2 осьний прицеп від трактора і замутити буду?
маю в наявності 10 вуликів (лежаки). 2 заселені в одному карпатка в іншому не знаю яка порода купив в пасічника бджілки не похожі на тих карпатських які в мене є якісь більше темнуватіші і чучуть менші.
на весні вже домовився за 5 виводків у 5 різних пасічників ( як поняв будуть різні бджоли) чув так краще для пасіки щоб було різноманітність.


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
mayheravДата: Понеділок, 16.01.2012, 21:21 | Сообщение # 2
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
однозначно платформа краще

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
antinaДата: Четвер, 07.01.2016, 13:07 | Сообщение # 3
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
напевно у вас все вийде, та ви справитись з цією справою.
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Кочування - вигідно для вашого гаманця! (Як,скільки часу, скільки переїздів....)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона