Головна | Яку породу бджіл вибрати для утримання - Сторінка 3 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 19.04.2024, 17:04
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Трутень:), mayherav  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Яку породу бджіл вибрати для утримання (Вибір породи)
Яку породу бджіл вибрати для утримання
mayheravДата: Субота, 28.05.2011, 18:46 | Сообщение # 11
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
таке краще писати в спец форумах але хай буде

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень)Дата: Субота, 28.05.2011, 19:41 | Сообщение # 12
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я зайшов як швидко розмножити бджолині сім'ї:
Метод полягає у тому, що на початку травня відбираються найкращі бджолині сім'ї, які мають по 12-14 повністю покритих бджолами, в тому числі 8-10 рамок розпліду, у вулику створюють всі умови для швидкого роїння, слід зауважити, що треба мати достатньо корму, та невеликий взяток. В рою, що вийшов знаходять матку і відселяють у інший вулик чи, краще, у відгороджену половину. Їй дають рамку з розплідом, із відбудованим сотом, та 2 зі штучною вощиною. Інших бджіл повертають у материнську сім'ю. Приблизно через 9 днів із материнської сімї виходить другий рій, його розділяють на дві частини та підсаджують за перегородку у вулик, до першого рою. гніздо материнської сім'ї ділять на 3 частини одну залишають у вулику, а інші дві підселяють до розіленого рою. Всі три гнізда добре утепляють та дають по 2 рамки штучною вощини. Потрібно слідкувати за тим, щоб всі матки були запліднені, для цього треба мати трутнів в інших сім'ях та запасних маток чи маточники. Якщо ділити сім'ї далі, то вони будуть вже дуже слабкими. При належному догляді сім'ї будуть ровиватись тв можуть досягти середньої сили. Їх потрібно добре підгодовувати пергою та медом, що на пасіці повинні бути заготовлені раніше.
Сам я цей метод не пробував використовувати, а як вважаєте ви, чи може він примінятись?
 
mayheravДата: Неділя, 29.05.2011, 08:09 | Сообщение # 13
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
я та батько використовуэм зб!рн! Тобто з р!зних родин по 1-2 рамки розплоду лише до к!нця травня.
В!дводки + э один м!нус коли хвор! Родини то заражаються
плюси
родини не слабнут
матка прийм на 98проц
на липень дають вже перший мед
на 2й рик вони на 5+
в нас на пас!ц! Бджоли не допускаються до ройового стану бо це дуже погано.


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
mayheravДата: Неділя, 29.05.2011, 08:13 | Сообщение # 14
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
метод ваш ц!кавий але про таке не чув ше н! Разу

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень)Дата: Неділя, 29.05.2011, 13:51 | Сообщение # 15
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Це метод використовався під час відновлення бджолиних господарств після Великої Вітчизняної війни в Смоленській області пасічником І. Ковальовим. При використанні цього способу зберігається біологічна єдність родини, що для бджіл дуже важливо.
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Яку породу бджіл вибрати для утримання (Вибір породи)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона