Головна | Обережно, злі бджоли! - Сторінка 2 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 29.03.2024, 14:15
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Трутень:), mayherav  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Обережно, злі бджоли!
Обережно, злі бджоли!
Трутень:)Дата: Четвер, 24.11.2011, 19:18 | Сообщение # 6
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Так, все можливо! Нюх у них чутливий і адреналін вони можуть відчути. І мову вони нашу розуміють! Мій дідусь постійно розмовляє з бджолами та й я іноді.
Я зараз певно скажу ще більшу дурницю, але бджоли можливо мають телепатичні здібності!

Ще, в одній книжці читав - одна бджола, як маленька дискетка, на якій мало пам'яті, а багато бджіл разом, сім'я - великий жорсткий диск!


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Субота, 26.11.2011, 10:54 | Сообщение # 7
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (SKy)
Вибачте, можливо сказав дурницю !

а може там була тиха зміна матки і не помітили і таке може бути!!!


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
kirilyuk83Дата: Понеділок, 28.11.2011, 17:51 | Сообщение # 8
Провірений пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 50
Репутация: 9
Замечания: 0%
Статус: Offline
В мене були випадки коли сімя вдома поводе себе дуже спокійно .А коли вивозив на кочівлю вони ставали дуже злими... коли всі інші поводили себе спокійно і без димаря я до них неліз...Та коли повертався з ними з кочівлі додому вони знову ставали спокійними (дивина тай годі) чому так незнаю.А Дядько Льоня що постійно кочує з нами каже що примітив що як тіки підійде до наших вуликів так його обовязково вжалить одна або дві бджоли мовляв: (чужий не хазяїн) незнаю чи ще в когось так буває напишіть!!!
 
Трутень:)Дата: Понеділок, 28.11.2011, 18:19 | Сообщение # 9
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Магнітні поля на них впливають! Вбудований в бджолу компас збивається і напевно тому вони зляться!
Сім'ї бджіл, що перевезли на мою пасіку спочатку були дуже злими, а потім згодом через кілька тижнів заспокоїлмсь.
Одну я пересадив у екранований вулик - зовсім без димаря та захисного одягу лізти можна.


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Вівторок, 29.11.2011, 08:35 | Сообщение # 10
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Цікаві замітки мене вже зацікавило це може пригодитись ставити якісь магніти щоб бджоли не злились одним словом цікаве явище потребує досліджень.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » Купив бджіл а далі як » Обережно, злі бджоли!
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона