Головна | Про що гудуть бджоли? - Форум бджолярів України  |  Середа, 24.04.2024, 06:41
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Про що гудуть бджоли?
Про що гудуть бджоли?
Трутень:)Дата: Вівторок, 03.01.2012, 20:03 | Сообщение # 1
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я слухав свої бджоли через трубочку. В одному вулику замість звичного гудіння: "гу-у-у-у-у" було сильно чутно дзижчання "дз-з-з-з-з-з".
Про що свідчить звук, що видають бджоли під час зимівлі, підкажіть будь-ласка.


Я ♥ бджілок!
 
Garmatiy_AndriyДата: Понеділок, 09.01.2012, 12:35 | Сообщение # 2
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
в мене теж гудуть, а коли подую в льотник так дзззззззз , але як я поняв вже 1 вулик не гуде най спачиває (мертві бджоли не гудуть) і я зрозумів свою помилку, накорпив їх біпіном і провтикав дав їм тогож вечора кормушку. протягом декількох днів бджоли кругом льотника були мертві, така кучка що жалко ах, що поробиш не знав, вчуся, на помилках навчуся, але інколи бджоли (вилітають коли сонячний день во як нині (08.01.2012). самому цікаво як правильно мають гудіти бджоли взимку тим більше ця зима досиль тепла!

Додано (09.01.2012, 13:35)
---------------------------------------------
во що вичитав! якщо чути через трубочку так як ти кажеш ггугугу це нормально,але якщо не дуже голосно , а якщо здддзздзд значить їм сквозить, або може в вулик залізла миша і таке буває якщо льотник дуже відкритий, і льотник прикрий на 1 бджолу - обгорни вулик толлю, але так щоб до льотника був доступ і якщо маєш змогу підіпри під дно вулика кусок пінопласту так щоб він міцно прилягав, але не перехили його=) з розумом звісно, якщо ШЕЛЕСТЯТЬ значить нема Корму ( шелест схожий на шелест листя)


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Понеділок, 09.01.2012, 12:38
 
Трутень:)Дата: Вівторок, 10.01.2012, 16:49 | Сообщение # 3
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шелестять - я знаю, читав про це. Сквозить - наврядче. Льотки тришки відкриті. Можливо навпаки - жарко, чи душно.
Одного разу я підійшов до вулика, та раптом з другого, що стояв на відстані метрів двух, почулось голосно так, Гууууууууу - і тоді све затихло.
Що то? Мене почули, чи миша там сидить?

@@@@$Baron$@@@@, реєструйтесь на нашому сайті. biggrin


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Вівторок, 10.01.2012, 20:36 | Сообщение # 4
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Quote (Трутень:))
@@@@$Baron$@@@@, реєструйтесь на нашому сайті. biggrin

він вже зареєстрований Романе новий рік затягнувся з різдвом на форум заходят лише зареєстровані wacko wink


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Garmatiy_AndriyДата: Вівторок, 10.01.2012, 22:10 | Сообщение # 5
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Може миша, а во ще таке ти чим перекривав вулики (нище даху) я дошками, -" шматою (холстік) кажуть ліпше сирість виходе."- і як нині 10.01.12 подивився та аж жахнувся СИРІСТЬ і на дошках аж крапильки води і гуділи бідненькі я взяв трошки димарком бо було ясно щоб не повилітали з вулика , і зразу б замерзли як би вилитіли ( я на лежаках) і тому дивився в якій стороні бджоли і побачив добре сидять посередині, якщо б пішли в сторону мусів кидати рамки до них медові.
Така порада тобі < Трутень:) > , відкрий в сонячний день, розпали димара подмухай трішки "НЕ В ЛЬОТНИК" , а коли відкриваєш там де кубло і подивись чи нема сирості, якщо є, в боці даху зроби дирку на палец заший її такою сіткою як на "ситі" на скількох рамках в тебе сидять бджоли? якщо: наприклад
"в мене на 8- рамках, я зробив так, взяв ковдру стару зверху дошки "ну поверх рамок" і поставив її так. Притиком до стіни потім перегороджувальна дошка ( в мене вона з дирами в шахматному порядку знизу ну штук 6 на палец ( на 1 бджолу) і до тих дир я поставив ковдру так щоб вона не накривала їх тепло йде догори пара(вологість) йде дирами від бджіл. Дошок я не ставив, збоку в даху є дира і пара виходить з них але! треба зробити так акуратно щоб не сквозило! я льотник лишив 1 , але прикрив його НА 1 бджолу , здавалобся б є вхід і є вихід мав би бути сквозняк, але я слідкував за бджолами після цього і погуділи трошка бо я їх рзушив і під вечір перестали. Сквозняку не було я пізніше
2-ий льоник прикрив і в 2-гу половину вулика поставив подушку аж під сам дах ну місце лишив на ту дирку і ходив щойно слухати тихенько сидять зараз на дворі - 2 Ну думаю все буде норм, також дуже хвилююся.
Це моя перша зимівля і так собі знаю ще маловато про бджільництво. Сиджу курсак і дипломний пишу і чикаю тої весни коли вже позахищую все і буду мати час вже з бжлілками сидіти думаю наступного року прицепа зварити, ой знаєте хотів зайнятися бджолами вже давно, але руки неприходили 1 року чутьби не зловив рій ( ну зловив але він сидів в буплі я дерево зрізав і коли вже обмотав той кусок деревини почався сильний дощ я втік наступного дня я прийшов і побачив бджоли злетіли з того дупла, наступного року я взяку і купив 1 рій 1 зловив ну і так це все почалося але коли був малий була коло мене пасіка (колгоспу) розпалася все там покрали блін зараз так шкудую вернутися тобі і потирити ті вулики так ніхто їх не шукав потім і ще й зараз в сусіда бачу є ті вулики ох шкода, але як є так є.

Ще таке куплю декілька виводків якщо живете поблизу Тернополя приїду, рамка лежака ну якщо встигну зробити з дідом Українця так і ще і на таку рамку куплю.
"по скрипті" я можу заходити на всі сайти які розміщена на сервері юкоза я теж колись мав свій сайт ну його закрив від не стачі часу.


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Середа, 11.01.2012, 12:34
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Про що гудуть бджоли?
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона