Головна | Про що гудуть бджоли? - Сторінка 2 - Форум бджолярів України  |  Четвер, 28.03.2024, 17:11
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Про що гудуть бджоли?
Про що гудуть бджоли?
mayheravДата: Середа, 11.01.2012, 07:00 | Сообщение # 6
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Коли Вологість є іній це не завжди погано просто значить бджоли живі і виділяють тепло це не ж так погано а якщо є миша то її сліди видно сміття а також фекалії нагризено і т д на. На рахунок бджіл то в Підволочиську є дуже гарний пасічник здається заслужений завти Вітушинський також він матковод карпатка в нього якщо просто купити бджоли то я знаю в селі Фащівка продає чоловік йому років 30 може більше то сімей з 70 там можна купити цих я знаю. Будуть питання пиши @@@@$Baron$@@@@,

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
mayheravДата: Середа, 11.01.2012, 07:01 | Сообщение # 7
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
О забув від мишей найкраще допомагає решітка превірено часом миш другої дороги не має в вулик крім льотка .

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Garmatiy_AndriyДата: Середа, 11.01.2012, 18:43 | Сообщение # 8
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я ще знаю таке миша залазить у вулик звісно через льотник,але !! якщо вулик стоїть "ну як в мене надворі зимую" на арматурі так мо металу миша не залізе , а якшо там дерев*яні патики чи там бруски так їй раз плюнути . і тоді lumped думай suspect гадай що робити.

Додано (11.01.2012, 13:49)
---------------------------------------------
Йо то трохи далеченько для мене я сам з "Великого Глибочка" від Тернополя 18 км чув що в"Великих Бірках" хтось продавав, але ніяк не можу знайти хто.
Ще таке замітив що в моїх бджіл мабуть "гнилячок" бо чути якийсь запах дивний, що робити? кажу це моя перша зимівля і не знаю що робити і сусіди пасічники як я поняв ніц незнаю або такі жмоти що нічого розказувати не хочуть тільки 1 пасічник з 2 села мені відкрив очі що робити. а ви будете на зібранні пасічників 29 січня в Тернополі? десь кого "Бурячка" казав мені той пасічник має бути зібрання. а затупив ви з який (Міст , Cіл)?

ну я завжди використовую карту гугл ну (супутник досить помагає, вже собі знайшов 5 місць де ставити ловушки) і самі подивіться.

Додано (11.01.2012, 19:43)
---------------------------------------------
підкажіть що це за підкормка?
http://www.youtube.com/watch?v=zYxIMSej4iI&feature=related

і чи потрібно рамки змащувати олією чи не потрібно. тут на відео вони ніби з вільхи а з візьхи можна? рамки робити:?


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Середа, 11.01.2012, 18:44
 
mayheravДата: Середа, 11.01.2012, 19:45 | Сообщение # 9
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Ого стільки всього написано ну тоді по порядку я з міста Волочиськ в Терноплі більше знають Підволочиськ це сусіднє містечко через Збруч так званий гнилячок може бути як це банально не звучить просто неякісний корм тобто поганий мед це буває інколи весною коли огляд робиш такий підбродивший запах буває.
2 Великих Бірках що продавав боя щось не зловив
Рамки можна з вільхи і це добре найкраще липа на практиці все що є з того роблят вулики рамки і т д.
Якщо погана вентиляція у вулику в кришці повині бути прорізи і має бути перш за все регульований льоток щоб коли треба збільшити чи зменшити гніздо має бути компактним є пусті рамки не обсиджені бджолою вибрати а ця байка з прорізанням насправді смішна я перший раз чую батько займаєтться 24 роки я від народження но такого не чув.
Трутень з Сумської області живе біля Сум
3, За зїзд треба взнати має хтось інформацію поділіться. wink


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
mayheravДата: Середа, 11.01.2012, 19:52 | Сообщение # 10
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Підкормку я тобі скажу так різна но подивись фільм Сни пчел там гарно просто про це розказано каді чи медове тісто мазати не треба нічим не фантазуйте люди.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Про що гудуть бджоли?
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона