Головна | Породи бджіл - Сторінка 2 - Форум бджолярів України  |  Субота, 20.04.2024, 01:57
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Породи бджіл
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 19.02.2012, 19:44 | Сообщение # 6
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
якщо не помиляюся племенна карпатка від 200 ДО 500 грн! + треба мати на пасіці щей хороших племених трутнів, мене покищо задовільняють ті що у мене є трошки розкручуся війду в справи і тоді вже можна і над цим думати

просто як я поняв деякі пасічники займаються тільки медом деякі пакетами во для тих хто займається пакетами це більше підходить для них продав а той купив
ну коли ти сам, на пасіці нікуда не встигнеш ні туда ні туда і лишитися можна в "0" а то і в "-"

я покищо розкручують а там буде видно що вигідніше пакети чи мед


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Неділя, 19.02.2012, 19:46
 
AndresДата: Неділя, 19.02.2012, 19:48 | Сообщение # 7
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я можу привести бджоломаток з польші і недорого порядка 40-70грн але треба оприділитись з породою і можна булоб створити певше коло шанувальників якоїсь породи і розвивати племінну бджолу і рповсюджовувати цю породу

початківець
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 19.02.2012, 19:59 | Сообщение # 8
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я до чого веду племені бджоли це добре, але як втримати їхню чистопородність це 2 треба вручну запліднювати матку. там під мікроскопом це купа часу і купа роботи і т.д... ну добре якщо ще хтось помагає, а якщо сам тут і господарка якась коло хати є ну ви знаєте, в подробиці лісти не буду.
це клопітка робота краще я думаю вже мати бджілки такі які є у вашій місцевості, АЛЕ не забувати поновлювати кров там взяв ту маточку там взяв ту а та краща взяв від тої і так пішло поїхало
як я поняв краще заробляти "шиши" "лаве" корче гроші на пилку, меді, маточному молочці бачив не давно на ютубі відео як збирають маточне молочко і як його ПАРТІями вивозят в Польшу "там чомусь більше таке потребують - не таяк в нашому "Колгоспі"

Додано (19.02.2012, 19:59)
---------------------------------------------
ну я б вІД МАТОК ЗА 40-70 ГРН НЕВІДмовивсяб!!!! в Тернополі бачив минулого року навіть не знаю які матки чи пальоні "неплідні" чи плідні ніхто гарантії не давав і головне що ціна від! 90 грн! я б взяв 3 матки а то і 5 тих польських кажуть що їхні бджоли спокійні дуже ну головне весни дочикати якшо мої виживуть так можна вже буде після обльоту щось казати.


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Неділя, 19.02.2012, 20:03
 
AndresДата: Неділя, 19.02.2012, 20:07 | Сообщение # 9
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я займаюсь бджолами не для заробляння грошей,доцого можна підходити трошки по іншому , пилок,мед,молочко це добре, племенна бджола дасть неменше, а як що раньою весною поміняти всіх маток на нових плідних племміних??????????

початківець
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 19.02.2012, 20:19 | Сообщение # 10
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
треба на то мати гроші я ще студент і як зрозуміло в мене грошей нема кридит ніколи я брати не буду ну принаймі не в цій країні і не притеперішніх часах + закінчу учобу , якщо годен буде піду на бакалавра тоді ще 2 роки можна займатися, а потім як стукне армія так що все нікому буде до бджіл і все,так що я не розраховую наступного року щось серйозно реалізовувати, Бджільництвом я хочу зайнятися виключно для свого здоров'я "вже відчув помагає" і мати на цьому гроші бо як я бачу перспективи заробляти гроші простим ремонтом радіоапаратури смислу нема " як зарплата 1200 ну в крайньому випадку 1500" і то х.. правда! шоб 1000 дали то добре буде.І цього навіть не хватить щоб купити собі штани і куртку не говорячи про всякі послуги інтернет, мобільний звязок, світло, газ, воду свою маю щей як прийдеться женитися і хату купляти і головне питання за шо так голова обертом але невсе так погано колись буде краще і на це надія і зараз кручуся як карась в маслі ні туда ні туда. во таке життя ,мабуть, як ми з Андрієм говорили " Адміном" якщо не 70 то 80 % населення України в бідності
і будь добрий
А нема слів


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Неділя, 19.02.2012, 20:22
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона