Головна | Бизнес партнёрство - Сторінка 5 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 17.05.2024, 19:01
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Бизнес партнёрство
Бизнес партнёрство
Garmatiy_AndriyДата: Понеділок, 13.08.2012, 12:55 | Сообщение # 21
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
і я моя думка про комплекс ось така приїдуть братки і скажуть ділись.
В Україні Нічого не вигідно відкривати вигідніше вкрасти або витрусити.
я за відкриття такого комплексу чи там розплідника але яб робив таке десь в заповіднику .
моя думка чому в заповіднику може вона хибна але там менше людей і нам може чистіше чим десь за містом.
якщо непомиляюся є в Україні 1 єдине місце куда на тебе братва неполізе це мабуть в чорнобильську зону але і там є вже мисливців браконєрів багато...
короче народ я пробую вириватися в Польщу (прадід служив в польській армії мав польське громадянство потім був воїном УПА і тут про нього більше нічого не чути), і ще пробую тікати до америкосів. блін плани як в гітлера ) . були б фінанси і ГАРАНтія шо нас ненакриють шишки і бандюки яю брав і арендовував землю під засів фацеліїнаймав биб людей і купляв биб обладнання (матководство, збирання яду, і тд тп.. ) НО я гарантію даю що простого селянина обкрутять і обдеруть до ниточки .
бо бачу що робиться з бізнесменами в мому селі.
і я не бачу перспективи створеня бізнесу будь якого бо його зразу придушать на стадії його розвитку. якщо я написав неправду подивіться на зарплати наші.
У різних областях різні хоча робота тож однакова. і за шо нас мають за ......


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
mayheravДата: Вівторок, 14.08.2012, 11:39 | Сообщение # 22
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Неспору гроші є а ти заїдь в село де вони землі орендують шо там є робота яка ! wink

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AzeruhsДата: Понеділок, 22.09.2014, 19:09 | Сообщение # 23
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Фундація CEASC пропонує стажування “Інтенсивне бджільництво - система Apipol”. Протягом 5-денного стажування у Кракові ви дізнаєтеся все про ринок меду та продуктів бджільництва ЄС, створення пасік з 60 сімей в дворічній системі Apipol, моніторинг пасік з використанням електроніки та інформатики. Зрозумієте, чтому при використанні інтенсивних технологій у бджільництві достатньо витрачати 5 годин на тиждень для догляду за пасікою. Отримаєте пропозицію від європейських партнерів з організації інноваційного виробництва та гарантованої реалізації продукції. Докладніше http://www.ceasc-bw.com/products/apipolsyst/
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Бизнес партнёрство
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона