Головна | Заміна матки - Форум бджолярів України  |  Вівторок, 21.05.2024, 07:12
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Заміна матки
Заміна матки
vinnica_vДата: Понеділок, 05.07.2010, 07:27 | Сообщение # 1
Не пасічник
Группа: Друзья
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Підскажіть будь-ласка, я читав статтю що матку можна міняти способом тихої зміни підрізавши старій крила на 1/4 тоді бджоли самі її вибраковують та закладають нові ройові маточники та при виході молодої матки деякий час працюють вдвох зі старою. Хотів би знати чи діє чи діє цей спосіб зміни на практиці і наскільки він ефективний, дякую. І як розпізнати стару матку від молодої в звичайній сімї?
 
ВладимирДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:01 | Сообщение # 2
Группа: Відвідувачі





Я так понял што вы хотите использовать 2 х маточную систему удержания семей для большей ефективности, тогда вам лучше использовать раздельную решотку и в главный взяток соединить две семьи, а если просто подменить матку то лучше использовать клеточку оно просто и ефективно високий процент прийома маток семями.
 
ВасилийДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:19 | Сообщение # 3
Группа: Відвідувачі





Разница между матками может быть следующая вот например молодая плодная матка имеет большоэ брюха
покрыта мелким волосками
очень активна
имеет хорошый засев
в общему как различить ето приходит с опытом вот вам мой совет.
буду рад вам помочь!!! Пишите.
 
ВікторДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:22 | Сообщение # 4
Группа: Відвідувачі





ви мабуть помилились при тихій зміні не можуть виводитись ройові матки перевірте те що ви можливо наплутали wink
 
ВасилийДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:24 | Сообщение # 5
Группа: Відвідувачі





Действительно я и не присмотрелся сразу штото вы наплутали
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Заміна матки
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона