Головна | Бджоли як сучасний бізнес !! - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 17.05.2024, 18:55
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Бджоли як сучасний бізнес !!
Бджоли як сучасний бізнес !!
ЗацікавленийДата: Неділя, 26.12.2010, 09:34 | Сообщение # 26
Группа: Відвідувачі





а реально вы работаете и у каво вы видели пасеки в 1000. Семей
 
kirilyuk83Дата: Середа, 07.12.2011, 21:09 | Сообщение # 27
Провірений пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 50
Репутация: 9
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote (Зацікавлений)
Итог. Отличный бизнес. Много пасек. Много НАДЁЖНЫХ рабочих, с минимальной зарплатой (можно и без). Мёд за валюту в Германию. Неужели при таком раскладе будет слабая нажива?


Мрійте про великі надприбутки в бджільництві такого небуває!По перше в бджіл спочатку потрібно багато вкласти сил щоб потім вони вам віддячіли .По друге їх потрібно любить всією душою справжній пасічник мене зрозуміє...
А не думать про них тіки як про (наживу) та (валюту)..... cool
 
KanfetkaДата: Вівторок, 15.09.2015, 19:04 | Сообщение # 28
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 9
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
я не прям пасечник а только подсобный рабочий, но Вас понимаю. У нас в семье три пасеки а я помогаю качать мед. Я восхищаюсь этими маленькими трудягами - такие маленькие а сколько меда приносят.
 
marinaДата: Неділя, 19.06.2016, 20:20 | Сообщение # 29
Не пасічник
Группа: Пасічники
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Согласна, в первую очередь это нужно любить. У меня дед всю свою жизнь занимался пасекой , и это он любил больше жизни. И результат был на лицо.
 
Форум бджолярів України » Хочу я бджіл розводити... » З чого почати » Бджоли як сучасний бізнес !!
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона