Головна | Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! - Сторінка 5 - Форум бджолярів України  |  Субота, 27.04.2024, 03:17
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! (Синдром розпаду колоній - правда чи вигадка?)
Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько!
Трутень:)Дата: Понеділок, 01.08.2011, 07:45 | Сообщение # 21
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
У Харківській області масово гинуть бджоли
Пасічники вважають, що все через фермерів,які безконтрольно обприскують посіви з літаків, одночасно вбиваючи сотні тисяч працьовитих комах.
Закон про бджільництво є, але він не діє, і довести, що бджоли отруїлися хімікатами -важко. Навіть щоб зробити експертизу треба їхати до Москви.
Вчені стурбовані, адже комахи від хімікатів гинуть по всьому світу. А це - загроза продовольчій безпеці планети – оскільки більшість агрокультур запилюють саме бджоли.

Джерело: http://www.ictv.ua


Я ♥ бджілок!
 
Трутень:)Дата: Понеділок, 01.08.2011, 07:51 | Сообщение # 22
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Масова моровиця бджіл сталася в Кокпектинському районі Східно-Казахстанської області Казахстану. Бджолярі району вважають, що її могла спричинити хімобробка ланів проти сарани. "Вулики вочевидь порожніють, все навколо всіяно мертвими бджолами", - розповів у вівторок агентству "Інтерфакс-Казахстан" місцевий пасічник Василь Лібіков. За його словами, така картина спостерігається в районі вже тиждень.

"Все сталося після того, як наші поля з літака обробили хімікатами проти сарани", - пояснив співрозмовник агентства. При цьому Лібіков зазначив, що протягом кількох днів після обробки "бджоли гинули особливо активно".

"Отрута на квітах тримається дуже довго, мабуть, через це моровиця й триває", - припустив пасічник.

Загалом у Кокпектинському районі є близько 50 господарств, що займаються бджільництвом, і "в кожному вже спорожніла половина вуликів", бідкається Василь Лібіков.

Бджолярі припускають, що доза хімікатів проти сарани була завеликою.

Джерело: http://newsru.ua


Я ♥ бджілок!
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 15.01.2012, 21:17 | Сообщение # 23
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Розкажу вам таке як " я майбутній радіо-конструктор" (ну через 3 місяці диплом на руках) внас були такі лекції і був 1 пан професор з Київа і я його запитав про це він сказав що сам пасічник і розповів так ( ну моїми словами що запамятав)
Найбільшої шкоди нашим крилатим друзяє завдають таке як
1) Супутниковий зв*язок
2)стільниковий (мобільний)

+- до цього всього кліщі і інші хвороби
замітив я (професор) ніколи бджоли не будуть під високовольтними дротами навіть якщо буде вилітати нова сім*я з вулика і буде стояти дерево з гарним дуплом чи вулик пустий, ніколи там бджоли не сядуть ! електро магнітне випромінювання шкодить і збиває їх (кородинати втрачаю орієнтир в просторі)!
У США на кожному кроці стоять по 5-10 мобільних вишок щоб обслуговувати у своєму квабраті більше абонентів +- Вай фай! цеж також радіо частоти які проходять крізь стіни і прошивають наші мозги (трошки варять їх) но нічо через років +-50-70 будем народжувати "дибілів"
але структура бджоли яка вона комаха що там нам масивним якшо малий сигнал так він нас не прошиває а оминає (наприкладі киньте у спокійну воду камінь на шляху хвилі поставте патик хвиля омене патик? звісно так так само і радіо хвиля, НО деяку енергію вона втратить на нас , будем виділи що потім з нами буде) а з Бджілками це так якщо вулик поставити коло мобільної вишки (любого оператора) ну метрів 50 або 100 від неї бджілкам ця вишка буле робити так як ви будете стояти перед 200сот ВАтними колонками і слухати музику у весь звук ( ну таке найшов http://youtu.be/MhEmNFGqTv8 ) і так цілий день, так само прошиває вас, був такий випадок що від сильної ударної хвилі звуку" колонок" зупинилося СЕРЦЕ . так уявіть собі щож відчувають бджілки! коли тут чавить Стількиковий зв*язок тут ще ТеЛе - Радіо Вишка тирчить хоч і 1 на 10 км але і вже гарантія більше є! і ще з всього, до повного щастя супутник З такий хрбіт як "GEO", "HEO", "MEO" і "LEO"
тиче на тебе. пів біди якщо там передає телевізійні канали, а якщо хтось з крутеликів має такий телефон А? прикиньте це ще пів біди ВО! найгірше це воїні супутники і ті що роблять РЕНГЕН землі в пошуках корисних копалин во тоді на голову тисне конкретно + ГМО (ноухау так зване швидкий хавчик повільна смерть!) .
Ось мій висновок тикайте більше стільникових вишок і скоро тільки вони і стояти замість дерев будуть
дякую за увагу.
да і таке наще життя хоч бери на бермуди тікай або у тайгу щеб там тепло було так було б добре, висновок 1 настає нам повільна смерть і хто у цьому винен ? звісно ми точніше наші винаходи не досліджені. а що керує нами БАБЛО! і все як там кажуть америкоси DEAD!


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Неділя, 15.01.2012, 21:33
 
mayheravДата: Неділя, 15.01.2012, 21:21 | Сообщение # 24
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
ого

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень:)Дата: Понеділок, 16.01.2012, 19:17 | Сообщение # 25
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Quote
но нічо через років +-50-70 будем народжувати "дибілів" good

Адже так і буде!
Ось я пофарбував вулик алюмінієвою фарбою, бджоли дійсно спокійніші стали.
Й точок в мене заходиться з того боку хати, де телефон гірше бере. З одного боку знаходится пагорб, він трішки захищає від всілякого випромінювання.
Ще було б добра тримати пасіку в лісі, чи в саду.


Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Хвороби та шкідники бджіл » Таємниче зникнення бджіл - кінець світу вже близько! (Синдром розпаду колоній - правда чи вигадка?)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона