Головна | Пінопластові вулики - Сторінка 4 - Форум бджолярів України  |  Субота, 27.04.2024, 06:50
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: pilip12  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пінопластові вулики (вулики що зроблені з пінопласту!)
Пінопластові вулики
AndresДата: Четвер, 16.02.2012, 23:07 | Сообщение # 16
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
поробуй простий відводок і зроби відводок моїм методом і бобачиш різницю (це не я придумав мені порадили і є суттєва різниця ,як би не абсурдно це незвучало

початківець
 
mayheravДата: П`ятниця, 17.02.2012, 16:22 | Сообщение # 17
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Плотність яка і покриті вони чимісь чи ні якого кольору.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: П`ятниця, 17.02.2012, 17:58 | Сообщение # 18
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
конкретної плотності незнаю,але бджоли не гризуть їх і досить міцні,зверху пофарбовані масланою фарбою

початківець
 
Трутень:)Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 18:07 | Сообщение # 19
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
А якщо всередині оббивати пінопласт наприклад тонкими дощечками, щоб, так би мовити, бджоли себе природніше почували, або наприклад зробити коробку дерев’яну (двухстінний вулик) і всередені монтажною піною заповнити.

Але ж, бджоли в природі селяться не тільки в дуплах, а наприклад в печерах, розщелинах, навіть в металевих трубах, тому може для них не так важливо, які стінки будуть?
Як гадаєте?

Про технологію варки із листового пінопласту там небагато написано, а ось те, що виділяє пінопласт після варки його мабуть таке смердюче, що цитую "а на следующий год поставил их на другой пасеке, солнышко пригрела и пчелы улетели из всех нуклеусов." І мед, здатен вбирати в себе різні речовинни буде "корисним" від такого пінопласту! Спеціальний хорчовий пінопласт є, та знову ж варити його треба.

Вологість - теж проблема бачу, добра вентиляція треба.

Але, переваг більше мабуть, ніж недоліків, то чому ціна така немала. Здавалося б - матеріал дешевший, виготовляти простіше, навідміну від дерев’яних?


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - П`ятниця, 17.02.2012, 18:26
 
AndresДата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:09 | Сообщение # 20
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
бджоли в мене в пінопластових вуликах почувають себе добре і нікуди не тікають, мед ароматний (пахне явно не пінопластом) а ціна на мій поголяд недорога....

початківець
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пінопластові вулики (вулики що зроблені з пінопласту!)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона