Головна | Пастки для роїв - Форум бджолярів України  |  Середа, 01.05.2024, 22:17
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: pilip12  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пастки для роїв (скоро весна час готуватись до роїння бджіл)
Пастки для роїв
AndresДата: Субота, 03.03.2012, 22:01 | Сообщение # 1
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Поділіться досвідом і кресленнями пасток для роїв , де і коли їх встановлювати

початківець
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 04.03.2012, 17:33 | Сообщение # 2
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вичитав і відео бачив що перші рої виходять коло30 Травня НЕ скорше, і ставити ловушки скорше 30 травня нема чого.
є гарний препарат для ловлі роїв " АПІРОЙ" недорогий 50-55 грн . - цей припарат НЕ ПАХНЕ маткою !!! А спеціальним запахом який бджоли виділяють при роїнні. його треба мазати на корок і ставити на рамки в ловушку " УВАГА якшо цей препарат попаде на дно вулика бджоли можуть і привитися ПІД ловушкою ПОТІМ зніми їх!!
1 ловушки треба робити на 8-10 рамок (я зробив такі 1 на 8 і 1 на 10, Тому що перші рої дуже великі "орієнтуйтеся там вже самі які мають бути рамки) ДЛЯ ПЕРШИХ ТРАВНЕВИХ Роїв ( Перваки - так їх ще називають ), для всіх решта 2 ,3 ,4 ,5 треба робити на 5 рамок тому що вже всі решта рої менші ) також знаєте що є закон про ловлю роїв " якщо в мене втік рій і я його переслідував і він зайшов у вулик "дяді Васі" ПО закону! я маю повне право його забрати" і віддати рамки на яких сів мій рій "дяді Васі" а якщо провтикав так маєш 0.
ставити ловушки потрібно на на краю лісу подальше від траси " і від любопитних очей, маскерувати треба" подальше від колії і ліній електро передач . ставити можна на різні дерева АЛЕ запамятай! якщо 1 року там попався так цілий рік там може щось попастися і рій наступного року там також попадеться. (як то кажуть місце рибака зайняте шукайте точки де гарно клює).
також можна використовувати замість АПІРОЮ старий запрополюсований холстік який пропитаний прополюсом але його треба вішати під ловушкою "захистіть від вітрів і від дощу бо як намокне так буде вже відманювати


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал Garmatiy_Andriy - Неділя, 04.03.2012, 17:37
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 04.03.2012, 17:40 | Сообщение # 3
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ловушку робити можна навіть з фанери головне шоб була міцна коли будете знімати нерозсипалася "РОЇ бувають різні" і може меду натягнули вже .
ростановка рамок в ловушці всі які нежалко навіть вощину але центральна має бути суш навіть коричневі рамки підуть. імпровізуйте шукайте місця і щось з того вийде.


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
AndresДата: Неділя, 08.04.2012, 09:44 | Сообщение # 4
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
дякою а ще інформація є

Додано (08.04.2012, 09:44)
---------------------------------------------
Я для проби вже зробив 9 пасток , кожна на 7 рамок і апірой купив чекаю на погоду і рої ))))


початківець
 
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 08.04.2012, 17:46 | Сообщение # 5
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
я маю 4 думаю хватить 1 на 10 рамок решта по 8

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Обладнання для пасічникування » Пастки для роїв (скоро весна час готуватись до роїння бджіл)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона