Мій досвід пасічникування яким я хочу поділитись. ![](http://apis.at.ua/_nw/1/s53797782.jpg)
Назву системи незнаю….дуже зручний , 4 корпуса по 10рамок в корпусі стінки 40мм (99% буду працювати по цій системі) рамка 280 х 200 . Розширення гнізда відбувається корпусами , в становлений ставем 4 рамки з вощиноюабо сушю а 4з бджолами ставим в новий корпус посередині разом щоб пусті були по бокам, і так далі …4-ри корпуси якщо брати в квадратних сантиметрах = 22 даданівські рамки. ![](http://apis.at.ua/_nw/1/s58885455.jpg)
Про переваги в транспотуванні і обслуговуванніможна неговорити всі розуміють
|