Головна | Бджоли і електричне поле - Сторінка 4 - Форум бджолярів України  |  Неділя, 05.05.2024, 12:53
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
Бджоли і електричне поле
Трутень:)Дата: Вівторок, 07.06.2011, 17:30 | Сообщение # 16
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ооо! Нарешті ще хтось приєднався до нашого спілкування! Нарешті, а то я вже думав що сюди ніхто й не заглядує!!!

До речі, чи є в когось досвід використання екранованих вуликів або ще чогось такого?
Люди, пишіть, не соромтесь!


Я ♥ бджілок!

Сообщение отредактировал Трутень:) - Вівторок, 07.06.2011, 17:31
 
RIJIYДата: Неділя, 26.06.2011, 20:37 | Сообщение # 17
Группа: Відвідувачі





я тоже слышал что нужно красить серебрянкой
 
Трутень:)Дата: Середа, 17.08.2011, 20:05 | Сообщение # 18
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Пересадив своїх нових злючих бджілок у екранований вулик! Подивимось, що буде далі...

Я ♥ бджілок!
 
Трутень:)Дата: Понеділок, 17.10.2011, 19:03 | Сообщение # 19
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Отже, про екрановані вулики. Думаю, я це дійсно впливає на бджіл. Я придбав дві, майже рівні по силі бджолині сім'ї. І пересадив їх у свої вулики. Один був пофарбований шаром фарби з алюмінієм. Бджілки мої були, не надто спокійні. Достатньо було відкрити одну дощечку, коли вони починали на тебе злобно дивилися звідти, всіма своїми п'ятьма очима! Згодом бджоли звикли до нового місця та заспокоїлись. Коли було тепло, їх можна було спокійно оглядати, годувати. Але, як тільки температура впала, в другому, неекранованому вулику бджоли почали помітно "нервуватись", були досить агресивними. А в іншому, пофарбованому - вони вели себе спокійно, працювали, і не звертали на мене особливої уваги. Й меду в них, як на мій погляд було однаково, при тому, що перша сім'я мала літом на дві рамки більше.
Тож, шановні бджолярі, як ви вважаєте, що це - результат використання екранування вулику, чи просто результат моєї хворої фантазії?


Я ♥ бджілок!
 
БджолиДата: Вівторок, 18.10.2011, 11:54 | Сообщение # 20
Группа: Відвідувачі





питання спірне часу потрібно більше а тоді зрівняти результати!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона