Головна | Бджоли і електричне поле - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 26.04.2024, 07:57
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
Бджоли і електричне поле
Трутень:)Дата: Вівторок, 14.02.2012, 21:02 | Сообщение # 26
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Аллергія на вай-фай! surprised
А там де я вчуся, постійно вай-фай покриття є! (Але в інет не вийдеш, пароль треба)
Та й вишки моб. зв'язку працюють по цьому принципу.


Я ♥ бджілок!
 
Garmatiy_AndriyДата: Середа, 15.02.2012, 12:24 | Сообщение # 27
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
порівняй Україну і порівняй США, цю алергію на вай-фай знайшли тільки в США ! у європі покищо нема "Покищо" тут якщо GPS навігатор втикнути над Тернополем так 2-5 супутнивік найдеш biggrin
в Києві як я був найшов 50, Є різниця cool
а прикинь що у США! bash
говорив з цьоцьою (моєю вона в США в Чікаго так там ще пів біди) "порівняно з головними центральними містами" вона коли на роботі так каже 50 +-10 точок вай фай + усі телефони в них на радіо зв*язку
в дома за містом коло неї 20 точок порівняти з нашими то зовсім крихітно, а то і НЕМА smile хто там в селі буде кидати вай фай, у наших селах швидкості інтернету нема такої щоб собі таке дозволити + GPS навігатор там вимірює з похибкою 10 САНТИМЕТРІВ
в нас до 10 МЕТРІВ це не факт це ще залежить від погоди і самого навігатора
і там супутників набагато більше я не питав але думаю що так
якщо думаєте що по телефоні з навушниками ходити нормально так ні навушники тоді йдуть як антена (якщо з дротом)
за блютуз кажу так досить нормальна штука, але хто зна чи безпечна ну факт 1 в блютузі не радіус дії 10-15 км,а до 30МЕТРІВ )) якщо дуже хороша погода і сама потужність, так що він більш безпечніший за той сигнал і ту частоту який випромінює телефон шляхом прийом відповідь
так що судити вам


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !

Сообщение отредактировал @@@@$Baron$@@@@ - Середа, 15.02.2012, 12:29
 
Трутень:)Дата: Неділя, 19.02.2012, 18:31 | Сообщение # 28
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
Еге ж! На один GPS-навігатор потрібно не менше як 3 супутники, щоб правильно визначались координати.
Вже доведено, що акули-молоти відчувають електромагнітні поля, по ним й орієнтуються, коли по дну провели дріт і пустили струм - їх поведінка зовсім змінилась. Бджоли - теж, я вже писав, коли у вулик помістили зазамлену решітку, то сім’я не бачила матки!
Тому бджоли відчувають ці поля, й уявіть якщо б у вас в голові постійно 50Гц дзижчало!
bash


Я ♥ бджілок!
 
mayheravДата: Понеділок, 20.02.2012, 10:36 | Сообщение # 29
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Хі хі biggrin

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Трутень:)Дата: Четвер, 23.02.2012, 18:05 | Сообщение # 30
Справжній пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 256
Репутация: 12
Замечания: 0%
Статус: Offline
А ще, знайшов, що електрронні датчики вимірювання температури, що стоять у вулику бджоли часто обліплюють прополісом і будують своє гніздо якнайдалі від них.
Тому в вулики необхідно ставити лише датчики, що працюють не постійно, а лише тоді, коли необхідно виміряти температуру.


Я ♥ бджілок!
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Екологічний Апімоніторинг » Бджоли і електричне поле (Як електричне поле впливає на життя і розвиток бджіл?)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона