Головна | Породи бджіл - Сторінка 4 - Форум бджолярів України  |  П`ятниця, 03.05.2024, 12:40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Породи бджіл
Garmatiy_AndriyДата: Неділя, 19.02.2012, 22:38 | Сообщение # 16
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
=)

Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
AndresДата: Понеділок, 20.02.2012, 07:52 | Сообщение # 17
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
так як на рахунок теми хтось може щось розказати про породи і роботу зними чи всі мають гібриди

початківець
 
mayheravДата: Понеділок, 20.02.2012, 10:24 | Сообщение # 18
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Тепер я приєднаюсь до вашого форуму.
1В Україні є затвердженні районовані породи по всіх областях( в Кримському степу карпатку не розводят. а н поділлі кавказьких тоже толку не сильхо хоча питання спірне).
2 Чистоплемміне розведення можлива за ряду обставин щоб мати 1 пасіку з чистими бджолами треба в радіусі 20 км навколо всім пасічникам роздати чист опородних маток щоб фон навколо пасіки міг бути нормальним.
3 Період роздавання маток 3 роки за цей період кров достатньо стане чистою. ( В мене на захисті Дипломної було таке питання Коли помінняти матку, в родині бджоли стнуть другими? відповідь правильна така ні не станут бо фон трутнів що літают навколо той самий, в випадку коли матка вже заплідненна в другогму місці, трошки буде зміна 1/250 кровності точно не памятаю).

Це питання Імбридингу, внутрілінійного розведення з виключно штучним заплідненням, цьому треба життя посвятити щоб добитись результату.
В мене в районі стоїт пасіка материнська Української степової породи Хмельницького (500 штук) типу найновіший створений тип в Україні.
Вона від мене 7 км матки з відти регулярно беруться но я не можу сказати що їх чистота є велика (чому бо з цієї пасіки матки гарні но віддавали жовтизною схожі на італійку звідки в Укр степ "УС" породі жовтий колір) но матки 5+ за продуктивністю жалітись нема на шо за 15 км від неї А.Б. Вітушинський розводить чисту карпатку Заслужений пасічник України і т д. яка чистота утопія, в деякі мірі.

Ставте питання 5 років на Біотехнолога і дипломна Спеціаліста по Бдільництву може щось мудре ляпну. smile wink
wink


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
mayheravДата: Понеділок, 20.02.2012, 10:33 | Сообщение # 19
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Ой завтикав поясню дещо
ІНБРИДИНГ (англ. inbreeding, in - в, досередини, breeding - розведення, - зхрещування близькородинних форм у межах однієї популяції організмів.


Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Понеділок, 20.02.2012, 16:46 | Сообщение # 20
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
sweated це щось за надтто складно surprised ,щось аж мозги закипають !!!!!!!!!!!!!!!а якось спростити це все?????????

початківець
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона