Головна | Породи бджіл - Сторінка 6 - Форум бджолярів України  |  Середа, 15.05.2024, 14:40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: kirilyuk83  
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Породи бджіл
mayheravДата: Вівторок, 21.02.2012, 10:16 | Сообщение # 26
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Шукати виходу потрібно в собі таким чином щоб не порушити закон і розводити бдоли такі що проиносят мед.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
Garmatiy_AndriyДата: Вівторок, 21.02.2012, 12:20 | Сообщение # 27
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
певно в нас не "похідні" на даний час, а похідна від похдної і так ще кілька разів)
ну якщо в Тернопільському районі не можна як я поняв завозити Карніку "Польську" так що Степову чи Карпатку? і де є карта на якій показано де яка порода має бути ну "проживати" і які є закони для пасічників на рахунок порід ну і інші.
в мене медоноси переважають: квіти польові, Ріпак, Гречка, Соняшник (від нього я дубу "тікати"), ну акація є коло Львівської траси (туда я бджіл не повезу "Хто хоче меду з вмістом свинцю"? і липи в мене мало піде як підтримуючі і лісів в радіусі 25 км нема , а ті що є хвойні. ну ще цьогго року говорив з Агрономом так будуть сіяти Гірчицю, це все що є в моїй місцевості
і яка порода на це підійде?


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
mayheravДата: Вівторок, 21.02.2012, 13:34 | Сообщение # 28
Гол Пасічник на порталі
Группа: Администраторы
Сообщений: 1011
Репутация: 106
Статус: Offline
Ні головне проводити систематичний відбір, + організувати карту пасік і аналіз юджіл на пасіках , но внашій державі на це коштів немає а є на новий майбахт для кожного міністра що заступає на пост за 400 тис євро можна провести таку роботу в 2 областях на 1000 %.

Не всегда говори, что знаеш, но всегда знай что говориш.
 
AndresДата: Вівторок, 21.02.2012, 14:35 | Сообщение # 29
Медаль Вміє переконувати.
Группа: Проверенные
Сообщений: 95
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
mayherav, розкажи як що вкурсі про породи карпатка і укараїнська степова і яка краща в тому чи іншому регіоні.ДЯКУЮ ДУЖЕ wink

початківець
 
Garmatiy_AndriyДата: Вівторок, 21.02.2012, 14:45 | Сообщение # 30
Почесний пасічник
Группа: Модераторы
Сообщений: 159
Репутация: 6
Замечания: 0%
Статус: Offline
ну що мабуть всім відомо Карпатка славиться витривалістю до зимівлі + миролюбна за Українську степову я майже нічого не чув булоб цікаво щось побільше взнати.! чикаєм відповіді
просто в книжках зараз трошки нема часу ритися book


Щоб стати розумнішим, потрібно грати з більш розумнішим суперником !
 
Форум бджолярів України » Бджільництво » Догляд за бджолами » Породи бджіл (У кого і які породи бджіл)
Пошук:


ПОРТАЛ БДЖІЛЬНИЦТВА© 2009-2012
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона